Palun kirjutage enda aadressi lahtrisse smartposti pakiautomaadi asukoht

1596705397597.jpg

Sirelyn Pommer

Minu teekond 4kuuga palju säravam nahk ja tugev juuksekasv. Tõesti olen nii rahul selle kuuriga olnud. Tahaksin septembrist jätkata poleks uskunudki et mõju nii silmnàhtav on, lisaks minu sportlikus eluviisis on selline liigestele seespidine toetus äärmiselt kasulik ja hädavajalik.

1596780017532.jpg

Merike Suits

Olen kasutanud Teie toodet alates maikuust. Liigesevalud on vähenenud ja juuksekasv kiirem ja väljalangemine ka tunduvalt väiksem!

1596779858789.jpg

Kersti Mänd

Olen Teie toodet kasutanud umbes 2 nädalat. Pole küll pikk aeg, kuid näonahk on muutunud klaarimaks ning ei puneta enam nii palju. Kasutan ka edaspidi.

1596790839301.jpg

Signe Sillamägi

Marine Collageni olen nüüd tarvitanud mai lõpust. Praegu teine purk käsil, mis poole peal. Mina tarvitan seda kollageeni igal hommikul ennem sööki, kaks kulbikest 200ml veele. Mina igatahes märkasin päris kiiresti, et otsaesise jooned on siledamad, näonahk ise on siledam, ei ole nii kuiv enam. Ma tarvitan ka aluselist vett lisaks 1,5 liitrit päevas, aga võin kindlalt öelda, et nahk on palju paremas seisus, juuksed on toidetumad, luustiku kohta veel aru pole saanud, aga sinna läheb ka oma osa, sest vahepeal küünarnukid valutasid, nüüd on see õnneks taandunud. Vahepeal oli tunne, et küünarnuki valu tuli just siis, kui kollageeni tarbima hakkasin, ju sinna toitaineid ikka läks. Kindlasti teen edasi seda kuuri ja ei piirdu 3 kuuga vaid ikka kogu aasta, et näha kas kulmukasv ka tihedamaks läheb ja küüned paremaks. Soovitan soojalt!  Minu jaoks maitset pole, see nii õrn, et ei anna õieti tundagi.