Col du Marine Beauty Peptides Formula

Tutvuge meie Col Du MarineTM Beauty Peptides Formula kollageenpeptiididega. Tegemist on nooruse ja ilu kvartetiga.


Col Du Marine’is armastame seda, mida teeme. Tänulike klientide tagasiside annab meile jõudu ja motiveerib arendama uusi, veelgi võimsamaid tooteid, mis on suunatud iluhooldusele just seestpoolt.Alustuseks ütleme, et me pole veel leiutanud igavese nooruse eliksiiri, kuid oleme avastanud võimsa ilukokteili. Nüüdsest pole enam vaja mõelda ettearvamatutele „ilusüstidele“. Meie uue maagilise ilukokteili kasutamisel oma igapäevases ilurutiinis on võimalik oma keha seestpoolt noorendada.


Uurime, millest koosnevad meie uue toote Col Du MarineTM Beauty Peptides Formula kollageenipeptiidid ja miks need vanusele ega naha kuivusele enam mingit võimalust ei jäta.


Lisaks juba tuntud põhikoostisosale – merekollageenile, sisaldab uus toode mitmeid võimsaid aktiivaineid: madala molekulmassiga hüaluroonhapet, bambuse ekstraktist saadud ränidioksiidi ja C-vitamiini. Oluline on märkida, et kõik ülaltoodud koostisosad ei sisaldu turustatavates mikroskoopilistes annustes, vaid kliinilistes uuringutes kasutatud proportsioonides. Toode on mugavas kuldses kotikeses, milles on 5,26 grammi.


Nagu varemgi, lahustub kotikese sisu Teie lemmikjoogis: kohvis, mahlas või taimetees. Maitse on täiesti neutraalne ehk see ei riku teie lemmikjoogi aroomi ega maitset. Aga kui nüüd täiesti aus olla, siis palju tervislikum on lahustada kotikese sisu rohelises smuutis, sellerimahlas või vees.


Merekollageen ei vaja erilist tutvustamist - see on üks populaarsemaid toidulisandeid ilu ja nooruse valdkonnas. Kollageen vastutab sidekudede tugevuse eest, annab nahale prinkuse ja elastsuse, tagab epidermise stabiilsed struktuurid ja säilitab naha toonuse. Kõik see tähendab seda, et pärast 25. eluaastat kui keha kollageeni tootmine aeglustub, peame aitama sel säilitada vajalikku kollageenitaset. Col Du MarineTM Beauty Peptides Formula - sisaldab kotikese kohta 5000 mg või toote ühe paki kohta 150 000 mg merekollageeni. Niisiis - kollageenpeptiidid on ilusa, toonuses ja elastse naha ülesehitajateks. Kuid kas saab öelda, et ainuüksi kollageen on kõike taastav maagiline aine? Muidugi mitte ja seetõttu liigume koostisosa number kaks juurde.


Hüaluroonhape on pikka aega olnud ilu- ja vananemisvastaste toodete lipulaevaks. Kuid vastupidiselt arvamusele, et hüaluroonhapet saab ainult süstida, on see efektiivne ka sisse võtmisel. Regulaarne hüaluroonhappe tarbimine suurendab naha elastsust ja kiirendab selle uuenemisprotsesse.


Organismis töötlevad hüaluroonhapet kõigepealt soolebakterid, seejärel imendub see verre ja kõikidesse elutähtsatesse elunditesse, sealhulgas nahka. See seletab hüaluroonhappe kasulikku mõju nahale ka suukaudsel tarbimisel.


Hüaluroonhape on orgaanilise päritoluga elutähtis aine, mille molekulid toimivad niiskuse osakeste magnetina, hoides neid tõhusalt kinni ja luues seeläbi optimaalse keskkonna rakkude nõuetekohaseks toimimiseks.


Vaid ühel grammil hüaluroonhappel on uskumatu võime tõmmata ligi kuni kuus liitrit vett ja hoida keha kudedes just õiget niiskuse kogust.


Hüaluroonhappe tarbimine stimuleerib fibroblast rakke - nad hakkavad ise aktiivsemalt oma hüaluroonhapet tootma, luues ilma purunemata naha maatriksisse sisseehitatavate ja selle struktuuris venitavate kollageenimolekulide jaoks kõige soodsama keskkonna, mis võimaldab kehal kauem head naha seisukorda säilitada.


Col Du MarineTM Beauty Peptides Formula - sisaldab kotikese kohta 100 mg või toote ühe paki kohta 3000 mg hüaluroonhapet.


Tagades vajaliku keskkonna kollageeni pideva uuenemise ja selle paremini imendumiseks ning naha niisutamiseks, liigume kindlalt pikaajaliste tulemuste poole.


Mis puudutab imekokteili Col Du MarineTM Beauty Peptides Formula kolmandat koostisosa, siis sellest teavad ilmselt kõik, kuigi mitte kõik pole teadlikud selle rollist keha ilu ja nooruse säilitamisel. C-vitamiin on meie immuunsüsteemi tuntud kaitsja, mis mängib olulist osa kollageeni tootmises ja pakub kehale antioksüdantset kaitset. C-vitamiin reguleerib ka naha pigmentatsiooni, aidates aastaringselt säilitada ühtlast ja tervislikku jumet.


Col Du MarineTM Beauty Peptides Formula - sisaldab kotikese kohta 100 mg või toote 1 paki kohta 3000 mg C-vitamiini.


Niisiis, kõik naha uuenemiseks vajalikud tingimused on täidetud, kuid Te ju ei lepi vaid ajutise toimega?


Liigume kuldse kotikese viimase (kuid mitte vähem tähtsa) komponendi - bambuse ekstakti juurde, mille vartel ja lehtedel on ainulaadne keemiline koostis: räni, kaltsium, fosfor, kaalium, raud, magneesium, vask, seleen ja tsink - see on naha jaoks vajalik mikro- ja makroelementide komplekt; samuti aminohapped, valgud, vitamiinid: C, beetakaroteen, riboflaviin, tokoferool, tiamiin, pantoteenhape, PP.


Mis meid selle koostisosa juures kõige rohkem huvitas, oli see, et bambusevõrse ekstraktis on kõigist allikatest kõrgeim ränidioksiidi sisaldus - üle 70%.


Ränidioksiid on koostisosa, mis on laialt tuntud oma kollageeni sünteesi toetavate omaduste poolest. Erinevalt kollageenpeptiididest ei paku ränidioksiid kergesti kättesaadavat kollageeni „täiendamist“. Kui kollageenitasemed on taastatud, töötab see täiendava signaalelemendina, käivitades keha enda kollageeni sünteesi, mis on Col Du MarineTM Beauty Peptides Formula lõppeesmärk.


Col Du MarineTM Beauty Peptides Formula - sisaldab kotikese kohta 14,3mg või toote 1 paki kohta 429 mg Bambuse võrse ekstrakti ja 10mg kotikese kohta või toote 1 paki kohta 300mg ränidioksiidiKõik, mida naha ilu säilitamiseks vajad, on ilukvartett Col Du MarineTM kuldses pakikeses.


NB! Kuuri ajal väga oluline tarbida piisavalt vedelikku