Col Du Marine merekollageen muutis minu elu!

Terves kehas terve vaim- see moto on mind vist terve elu saatnud sest vaevalt et niisama olen alati lugu pidanud tervislikust toidust ja aktiivsest eluviisist.

Juba koolinoorena olin aktiivne sporditüdruk ja tegelesin hoogsalt keskmaa jooksude ning kergejõustikuga. Mul oli vedanud et minu kodus oli alati toidulaual palju köögivilju ja kvaliteetset liha, täisteratooteid ning väga minimaalselt poolfabrikaate ja maiustusi. Kui magusa isu kimbutas, küpsetati ikka ise midagi head või mingi vanaema marjapõõsastesse luurele. Kusjuures usun, et iga lapsevanem määrab oma valikutega selle, millised on tema lapse tulevased toitumis ja liikumisharjumused. Siinkohal saan tänada oma vanemaid!
Paraku ei piisa väga aktiivse ja sportliku noore organismile vaid heast toitmisest. Kasvueas tabas mind probleem põlvede ja puusadega, mille kannatamatu valu lõpetas minu teekonna kergejõustiku maailmas. Asusin jõutreeningutega uuelt lehelt ja armusin kiirelt. Ka fitnessis arenesin kiirelt ja peagi sai sellest minu igapäeva elu osa ja üks tervislik sõltuvus. Võistlusteks ettevalmistus pani mind toidulauale hoopis teise pilguga vaatama, nägema toidus midagi enamat kui vaid maitsenauding.

Toit oli miski, mis aitas voolida keha, ergutada meelt ja parendada sooritusvõimet. Lisaks avastasin toidulisandid, mis toetavad mitmekülgset toitumist. Hakkasin tarbima Omega3, kalaõli, seedeensüüme ja viimaste aastate parim leid oli minu jaoks Col Du Marine merekollageen. See andis mulle taas võimaluse joosta, mis oli ime! Ma polnud aastaid joosta saanud, eriti pikki distantse mida kõige enam armastasin, aga nüüd sai see võimalikuks, sest mõned kuurid kollageeni aitasid seljatada liigesesevalud ja boonuseks panid minu blondid kiharad kasvama. Olin juba loobunud pikkadest kaunitest juustest ja leppisin lühikese soengustiiliga kuid aastaga, mil tarbisin kollageeni toimus ime- minu juuksed hakkasid meeletus kiiruses kasvama ja nüüd olen tihe klient oma juuksurile, sest lihtsalt värvi väljakasv toimub kiiremini kui kunagi varem. Ka minu nahk pole nii elastne olnud kui viimasel ajal.


Kuna sport on minu elustiil ja igapäeva osa ja teada ju on, et mis liigub see kulub, siis olen kindel, et merekollageen aitab mul spordiga tegeleda veel väga pikki aastaid, toetades minu liigeseid ja luid. Ma armastan käia mitme tunnistel matkadel ja rassida jõusaalis, et ehitada tugevam ja kaunim vorm kui eales varem, aga paraku ei piisa vaid suurest entusiasmist treenida, vaja on ka tarku valikuid toidulaual ja toidulisandite maailmas. Turul on palju tootjaid ja valiku tegemine on keerulisem kui iialgi varem kuid mitte minu jaoks, sest minu otsingud on lõppenud! Minu üks ja ainus lemmik on Col Du Marine merekollageen, mis tõi välja mu ebakindlusest hõredate juuste pärast ning süstis taas lootust nautida valudest vaba liikumist ja tugevaid treeninguid. Suurte raskustega treenides on vaja jõudu ja tugevust. Tugevad lihased vajavad vastupidavat skeletti ja plastseid liigeseid! Olen täiesti veendunud, et ilma mitmekesise toitumiseta ja kollageenita poleks minu treeningud nii tulemuslikud ja organism dieediperioodil vastupidav. Fitness maailmas on paratamatu kehakaalu kiire muutumine ja kui selline koormus organismile ei saa õiget toetust toidulaual, on vigastused kiired tulema ja seepärast soovitangi nende vältimiseks tarvitada kollageeni kuuridena, andes oma organismile lisaturgutust ja tehes ise endale pai.

Aitäh Col Du Marine loojatele- midagi imelist on loodud!


Sirelyn Pommer, Fitness harrastaja