Kollageen ja menopaus

Naiseks olemisel on palju imelisi aspekte, kuid menopausi läbimine ei ole kindlasti nimekirja tipus. Juba ammu enne perimenopausi tuleb käsile võtta kogu elu tervislik elustiil, investeerides tulevikku!

Sellel perioodil on suureks probleemiks naha kuivus ja õhenemine, lihas-ja liigesevalud, juuste hõrenemine- selle põhjustab östrogeeni defitsiit: kollageeni ja elastiini vähenemine


Üks huvitav toidulisand, millel on menopausi puhul kasu, on hüdrolüüsitud kollageenpeptiidid. Kollageeni peetakse üldise tervise ja nahahoolduse osas nii menopausis kui ka postmenopausis naiste liitlaseks.


Looduslik kollageeni tootmine väheneb vananedes ja naistel pärast menopausi drastiliselt. Uuringud näitavad, et menopausijärgses eas naised kaotavad esimese 5 aasta jooksul ligikaudu 30% naha kollageenist ja vähenemine jätkub järgneva 20 aasta jooksul järk-järgult 2,1% menopausijärgse aasta kohta!
Kasutegurid kollageeni toidulisandi tarbimisel menopausi ajal ja menopausijärgses eas naistele.


I tüüpi kollageen stimuleerib looduslikku kollageeni tootmist. Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen sisaldab ainult I ja III tüübi kvaliteetset ja puhast merekollageeni peptiide

150g=150 000mg puhtakujulisi ja kvaliteetseid merekollageeni peptiide igas tootes.


Eelkõige suurendab see dermises olemasolevat kollageeni, tugevdades kiudude võrgustikku ja naha terviklikkust. Teiseks stimuleerib see fibroblaste tootma rohkem kollageeni, elastiini ja hüaluroonhapet. Naha menopausaalsete ja ealiste muutuste pidurdamiseks on soovitatav kasutada tooteid, mis soodustavad kollageeni ja glükoosaminoglükaanide sünteesi, muutes naha elastsemaks ja niisutatuks.


Võib parandada reite tselluliiti. Kollageen vähendab tselluliidi taset ja aitab vähendada naha ebatasasust reite piirkonnas. Vanusest tingitud kollageeni sünteesi langust saab tagasi pöörata piisava kõrge biosaadavusega kollageeni lisamisega. Col Du Marine kollageeni Biosaadavus(imendumiskiirus) on üle 95%. Molekulmass 4 kDa, mis tagab toote imendumise juba läbi limaskesta.


Lihasjõu ja -massi suurendamine (koos vastupidavustreeninguga). Vananedes ja eriti pärast menopausi kaotame loomulikult lihasmassi. Organism vajab aminohappeid lihaskudede üles ehitamiseks. Tegemist on asendamatute aminohapetega isoleutsiin, leutsiin ja valiin. Need on lihaste põhiliseks koostisaineks ja nende abil suureneb lihase töövõime. Kollageenipeptiidide pulbri lisamise omab tohutut potentsiaali luuhõrenemise ennetamisel. Kollageeni peptiidide tarbimine aitab kaasa rasvade, kolesterooli ja muude ainete kogunemise ennetamisele.


Hüdrolüüsitud merekollageeni on puhas valk – puhtal kujul ei sisalda see lisaaineid ega magusaineid –, mis võib aidata säilitada täiskõhutunnet ja toimib loomuliku söögiisu vähendajana, mistõttu on selle tähtsus kaalulangusprotsessis, mis muutub vananedes raskemaks, eriti menopausi ajal ja pärast seda.


Col Du Marine merekollageen on 100% looduslik ja ilma lisaaineteta.


Col Du Marine merekollageen on pärjatud mitmete ihaldusväärsete auhindadega ja võitnud klientide usalduse.


Lisa Col Du Marine merekollageeni hommikukohvile, smuutile, toatemperatuuril olevasse vette, mahla või muusse meelepärasesse jooki. Sega kuni täieliku lahustamiseni. Parimad tulemused 12- nädalase kuurina, tarvitades iga päev 5-10g kollageeni.


Naudi elu naisena - igas vanuses!