Kollageeni roll eostamisel, raseduse kandmisel ja tervete laste sündimisel.


Eostamine ja terve raseduse ettevalmistamine on tulevaste vanemate otsene vastutus järgmise põlvkonna ees. Täna mõtleb üha enam naisi väga tõsiselt sellele, kuidas raseduseks valmistuda. Sel juhul peaksid tulevased emad võtma arvesse kollageeni tähtsat rolli selles üliolulises protsessis ja sellega arvestama.


Üks olulisemaid küsimusi rasestumisprobleemide puhul on see, kuidas parandada eostamiseks emakalimaskesta. Õhuke endomeetrium takistab eduka raseduse algust, emaka limaskesta normaliseerumine ja paksenemine on seevastu raseduse ettevalmistamise protsessi eduka lõpuleviimise oluline etapp, kuna emaka limaskest vastutab viljastatud munaraku eduka kinnitumise ja viljastumise alguse eest. Emaka limaskesta saab kiiresti ja tõhusalt kasvatada ainult siis, kui naine järgib spetsiaalset arsti soovitatud programmi. Siiski saate te oma keha ka enne seda iseseisvalt aidata. Fakt on see, et ka emaka limaskest on sidekude, mis, nagu juba eelnevast teate, samuti keha enda toodetud kollageeni loomuliku taseme taastamisel tugevneb.


Vanuse kasvades, kui kollageeni tootmise protsess aeglustub, saab ja peaks naine oma keha aitama, alustades merekollageeni sissevõtmisest, hõlbustamaks enda keha kollageeni tootmist sidekoes. Sellisel juhul reageerivad koos naha, juuste ja luusüsteemi seisundi parandamise protsessiga ka sidekoest koosnevad siseorganid kollageeni tarbimisele positiivselt, parandades oma struktuuri.


Lisaks sellele võib raseduse planeerimise ajal tarbitav kollageen vältida raseduse kandmisperioodile tüüpiliste armide ja venitusarmide teket. Kollageeni tuleks võtta ka kohe pärast sündi ja rinnaga toitmise perioodi lõppu, et aidata naise kehal kiiresti raseduse, sünnituse ja imetamise põhjustatud märkimisväärsest stressist taastuda.


#pregnancycollagen, #pregnancynutrition, #collagenantiscarsandstretchmarks, #collagenformommies, #marinecollagen, #fishcollagen