Väljast nooruslikuks seespidiselt?

Kaasaegses maailmas unistavad paljud, et saaksid elada igavesti ja see on ka üks põhjus, miks nii ilutööstus kui ka meditsiin vananemise vastu võitlemiseks tohutuid jõupingutusi teevad. Vananemise ennetamisest ja sellevastasest võitlusest ei ole võimalik rääkida, ilma et jutuks ei tuleks ka kollageen, aga miks ja kellele seda vaja on?


Meie kehad hakkavad vananema juba 25. eluaastast, mil noorusliku naha, skeleti-lihassüsteemi ja südame-veresoonkonna kõige olulisem element, iluvalk ehk kollageen hakkab lagunema ja uut kollageeni ei suudeta vajalikus koguses juurde toota. Nii märkad peeglisse vaadates vaikselt, kuidas nahk ei ole enam nii särav ja elastne, juuksed on muutunud tuhmiks ning küünedki pole enam sellised nagu varem.


Mida siis teha? Kas võtta appi Botoxi süstimine või plastiline kirurgia? See tekitab küsimusi, sest enda kollageeni tootmist kehas saab ju taastada. Teisisõnu oleme me noored, kui meie kehas on piisavalt kollageeni ja seda saab toidulisandite abiga taastada.Süstid, kreemid või kollageen?


Kuigi ilusüstid ja kollageeni sisaldavad kreemid võivad visuaalse vananemise probleemi lahendada, siis seda vaid lühikest aega, andes pindmise efekti, mõjutamata seejuures sisemist protsessi. Väljapääs on siiski olemas – sisemise kollageeni abil tagate, et see jõuab seedetrakti ja imendub verre.Merekollageen on üks populaarsemaid toidulisandeid ilu ja nooruse jaoks, sest tegemist on parima viisiga inimese sidekoe täitmiseks.

Kollageen säilitab keha kõigi sidekudede tugevuse, annab nahale prinkuse ja elastsuse, tagab epidermises stabiilsed struktuurid ning säilitab naha toonuse. Kollageenipeptiidid on ilusa, tiheda ja elastse naha ehituskivid.


Klientide lemmiktooted: